Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł Miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain rywalizuje z bańką w latach 90-tych. Z dużymi wolumenami obrotu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut konkurujących z pewnymi z największych międzynarodowych korporacji. Niestety, podczas gdy grupa kobiet potrafią być w stanie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetek ludzi wciąż nie jest do tyłu pewien, co toż jest – dodatkowo jest wciąż bardziej zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli natomiast trochę budzisz się tą dziedziną, sprawdź nasz poradnik dla młodych osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym stanowi Bitcoin

Najlepszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest nazwanie go cyfrowym dolarem. To rzeczywiście wszystko — bez jakichkolwiek formalnych regulacji, które prowadzą bankowi (co sprawia, że ​​stanowi więc właściwie destrukcyjna koncepcja). Więc nie jest metoda. Więc nie jest firma. To twoje pieniądze, umieszczane w postaci cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą zostawiać nasze pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, że jego wartość za chwila miesięcy czy lat będzie nieporównanie cenniejsza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako preparat do inwestowania w niektóre firmy, ponieważ kapitału w współczesnych spółkach nie można pozyskać za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupować tokeny ale za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą bardzo modną walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym stanowi Ethereum

Ethereum to kolejna kryptowaluta oraz dużo pań ma, że ​​potencjalnie może wyprzedzić Bitcoin jako prowadzącą monetę na targu. To, co wybiera Ethereum, toż jego technologia, i nie fakt, że jest wówczas kolejna kryptowaluta. Wartość monety Ethereum żyje i interesuje i podobnie jak Bitcoin jest akceptowana i dostarczana i używana przez inwestorów do korzystania.

Różnica pomiędzy Ethereum a Bitcoinem liczy na ostatnim, że Bitcoin to nic nowego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technologia księgi głównej, której firmy stosują do robienia nowych programów. Zarówno Bitcoin, kiedy również Ethereum leczą na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest zasadniczo bardziej dobre. Jeśli Bitcoin stanowił w grupy 1.0, Ethereum jest w grupy 2.0, co daje na budowanie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: świetnie nadaje się do zmian.

Co dużo, technologia Ethereum jest silne pomożenie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Jest wówczas siła firm z reguły Fortune 500, które pogodziły się współpracować, aby przygotowywać się i organizować na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W ostatnim faktu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co tak wiele osób zajmowałoby w technologii Ethereum, toż jej potencjał wpływania na wnioski i procesy we pełnych dziedzinach. W żadnym przypadku nie jest ostatnie dodatkowo dobra technologia, ale otworzyła drzwi dla dużej gamy unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments